Dworek Wadera to my!

Marzenia się spełniają… To prawda! Miejsce, do którego zawitacie emanuje pasją i poczuciem dobrze wykonanej pracy!


Alina


Prawnik z wykształcenia. Kochająca matka, idealna gospodyni domu, twarda zdecydowana. Kocha rzeczy piękne, kolekcjonuje rodzinne pamiątki, uwielbia „starocie”. W kuchni… przygotowuje ekologicze dżemy, konfitury i powidła którymi częstowani są goście pensjonatu


Andrzej


Również prawnik, w odróżnieniu od Aliny, nigdy nie praktykował. Historyk z zamiłowania, uśmiechnięty i pogodny. Człowiek-dusza. Jego domeną jest wypiekanie domowego chleba i wyrabianie pysznych nalewek, które czekają na gości.


Alina & Andrzej


Razem, zmęczeni pogonią za pieniądzem i zgiełkiem miasta zdecydowali się stworzyć miejsce do jakiego zawsze chcieli jeździć na wypoczynek. Owocem tej pasji jest Dworek Wadera!

 

 


WITAMY DOBRYM SŁOWEM!

Zapraszamy Państwa do pensjonatu, położonego w Wetlinie w bezpośrednim sąsiedztwie Bieszczadzkiego Parku Narodowego i Połoniny Wetlińskiej.


Realizując pasję i marzenia stworzyliśmy dom, nawiązujący swoim charakterem do polskich dworków z początku XX wieku. Zadbalismy o to, aby dom był wygodny i komfortowy.

Komfortowo i gustownie!

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 7 gustownie urządzonych pokoi. Każdy z nich ma indywidualny charakter. W pokojach znajdują się małe lodówki. Przy każdym jest łazienka, wyposażona w ręczniki i suszarkę. Na piętrze domu, oprócz pokoi gościnnych znajduje się biblioteka z obszernym księgozbiorem, również z literaturą poświęconą Bieszczadom.

Na parterze zapraszamy do przestronnego salonu z kominkiem, w którym podawane są naszym Gościom śniadania. Z salonu prowadzi wyjście do ogrodu, w którym znajduje się obszerna altana z kominkiem i grillem, urządzona w wiejskim stylu. Przez działkę przepływa niewielki potok, nad którym ulokowaliśmy „ruską banię” opalaną drewnem. Na terenie naszej posesji przygotowaliśmy miejsca parkingowe.

Położenie domu, zapewnia bezpośrednie wyjście na szlaki turystyczne m.in. żółty szlak na Smerek i Połoninę Wetlińską, z drugiej strony na Rabią Skałę lub Działem na Wielką i Małą Rawkę.

Zapraszamy wszystkich ceniących sobie spokój, piękne widoki oraz rodzinną atmosferę z dozą luksusu. Zachęcamy do klikania po stronie. Witryna bogata jest w zdjęcia i detale oddające charakter Dworku Wadera.

Bywajcie w zdrowiu!


Masz pytania? Napisz do nas!

Dowiedz się o wolnych terminach!